BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KT KVIEČIA Į SEMINARĄ „KĄ PRIVALO ŽINOTI VALSTYBĖS TARNAUTOJAS APIE KONKURENCIJOS TEISĘ?“

2015 09 15

Rugsėjo 24 dieną Konkurencijos taryba ir Profesijos tobulinimo centras kviečia į seminarą „Ką privalo žinoti valstybės tarnautojas apie konkurencijos teisę? Mokymai skirti valstybės tarnautojams, savivaldybių atstovams, teisininkams ir kitiems asmenims savo veikloje siekiantiems vadovautis sąžiningos konkurencijos principais.

Seminaro metu Konkurencijos tarybos ekspertai aptars Konkurencijos įstatymo 4 straipsnio taikymo praktiką, kaip suteikti paramą ūkio subjektams nepažeidžiant valstybės pagalbą reglamentuojančių teisės aktų, dalinsis pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Trečiojoje seminaro dalyje bus diskutuojama apie pasitaikančius kartelius viešuosiuose pirkimuose, priemones ir patarimus kaip juos atpažinti ir jų išvengti.

Konkurencijos taryba reguliariai organizuoja seminarus ir kitus renginius, skirtus viešojo sektoriaus bei verslo bendruomenei, tarybos ekspertai nuolatos skaito pranešimus konferencijose, užsiima konkurencijos kultūros sklaida visuomenėje publikuodami straipsnius. Net 83% į paskutinius KT mokymus atvykusių dalyvių teigė, kad jie buvo naudingi ir įdomūs, o visi be išimties rekomenduotų juos savo kolegoms.

Visi mokymų dalyviai gaus dalyvavimą patvirtinantį pažymėjimą ir seminaro medžiagą.

Lektoriai: KT pirmininko pavaduotoja Jūratė Šovienė, KT narė Jolanta Ivanauskienė,  KT Viešųjų subjektų priežiūros skyriaus vyr. specialistė Stasė Vaitkūnienė

Registracija: www.proftobcentras.lt

Laikas: rugsėjo 24 d. 10.00-13.45. Registracijos pradžia 9.30 val.

Vieta: „Green Vilnius Hotel“ konferencijų salė. Pilaitės g. 20, Vilnius

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2015 12 11