Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

KT NETIRS SPRENDIMŲ DĖL PASKIRTŲ RADIJO DAŽNIŲ ĮTAKOS KONKURENCIJAI

2015 10 22

KT nutarė nepradėti tyrimo dėl Ryšių reguliavimo tarnybos (toliau - RRT) sprendimų, susijusių su radijo dažnių iš dviejų dažnių juostų skyrimu AB Lietuvos radijo ir televizijos centrui.

Įvertinusi UAB „Bitė“ skunde išdėstytą informaciją bei visas kitas aplinkybes, Konkurencijos taryba nutarė, kad RRT sprendimai dėl radijo dažnių nedaro esminės įtakos kitų judriojo ryšio paslaugų teikėjų galimybėms veikti rinkoje.

"Judriojo ryšio paslaugų rinka - puikus veiksmingos konkurencijos pavyzdys. Aukšta paslaugų kokybė, vartotojams patrauklios kainos - geriausias to įrodymas" - sako Elonas Šatas, Konkurencijos tarybos pirmininko pavaduotojas.

"Atidžiai stebime visas rinkas ir judriojo ryšio paslaugų rinka nėra išimtis. Atsiradus pagrindui įtarti galimą konkurencijos ribojimą, Konkurencijos taryba gali bet kada pradėti tyrimą ir dėl rinkos dalyvių, ir dėl rinkos reguliuotojo veiksmų" - primena E. Šatas.

Atstovė viešiesiems ryšiams