BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KT: PIENO RINKOS TYRIMAS ĮGAUNA PAGREITĮ, TAČIAU INFORMACIJOS DAR TRŪKSTA

2015 04 21

Konkurencijos taryba šiuo metu atlieka pieno rinkos tyrimą, kurio tikslas - įvertinti galimas  konkurencijos problemas pieno sektoriuje ir, remiantis kitų valstybių gerąja patirtimi bei praktika, pateikti siūlymus dėl priemonių veiksmingai konkurencijai užtikrinti.

Konkurencijos tarybos ekspertai informaciją apie padėtį pieno sektoriuje renka ir susitikimuose  su pieno supirkėjais bei perdirbėjais, ir vizitų pas pieno gamintojus metu. Vakar Konkurencijos tarybos ekspertės lankėsi viename iš pieno ūkių Širvintų rajone, domėjosi pieno gamybos ir supirkimo procesu bei ateities planais.

Konkurencijos taryba šių metų pradžioje išsiuntė klausimynus 86 su pieno sektoriumi susijusiems rinkos dalyviams: pieno gamintojams, supirkėjams bei perdirbėjams, tačiau atsakymų sulaukė ne iš visų.

Konkurencijos taryba maloniai kviečia visus, kam aktualus pieno rinkos tyrimas, bendradarbiauti, nes kokybiškam tyrimui atlikti reikalinga išsami informacija iš pieno rinkos dalyvių.

Konkurencijos taryba atkreipia dėmesį į tai, kad šiuo rinkos tyrimu nėra tiriami galimi Konkurencijos įstatymo pažeidimai. Pieno sektoriaus rinkos tyrimą Konkurencijos taryba pradėjo atsižvelgusi į pieno ir pieno produktų sektoriaus svarbą, skirtingus kainų pokyčius pieno produktų tiekimo grandinėje bei įvertinusi tai, kad pieno sektoriuje kylančias konkurencijos problemas Konkurencijos taryba jau kelis kartus analizavo tirdama įtariamus pažeidimus.

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 09 23