BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KT PRISTATO NAUJĄ KONKURENCIJOS KULTŪROS SKLAIDOS PROJEKTĄ – #ATVIRAI SU KONKURENCIJOS TARYBA

Gegužės 17 dieną Konkurencijos taryba ir advokatų kontora SORAINEN kviečia į konferenciją  „Konkurencijos ribojimai elektroninėje erdvėje ir atleidimas nuo baudų-revoliucija ar evoliucija?“ Tai pirmoji Konkurencijos tarybos inicijuoto konkurencijos kultūros sklaidos projekto - #Atvirai su Konkurencijos taryba organizuojama diskusija.

Konferencijoje bus pristatyta 2015 m. Konkurencijos tarybos veikla ir atlikti svarbiausi tyrimai, valstybei sukurta ekonominė nauda, bei 2016 m. laukiantys iššūkiai. Antrojoje konferencijos dalyje KT ir advokatų kontoros SORAINEN ekspertai kvies diskutuoti apie vis dažniau pasitaikančius konkurencijos teisės ribojimus elektroninėje erdvėje bei naująją atleidimo nuo baudų tvarką.

Nuolat siekiame dialogo su visuomene, todėl tikime, kad projektas #Atvirai su Konkurencijos taryba taps nuolatine Konkurencijos tarybos ir Lietuvos advokatų kontorų bendradarbiavimo forma kviesianti verslininkus, teisininkus ir viešojo sektoriaus atstovus diskutuoti aktualiausiomis konkurencijos teisės temomis. Pirmosios diskusijos temos pasirinktos neatsitiktinai: į elektroninę erdvę keliasi vis daugiau paslaugų, didėja elektroninės prekybos ir dalinimosi ekonomikos mastai.  Matome, kad verslui reikia daugiau aiškumo , ar keičiasi konkurencijos pažeidimų vertinimas, kai vis daugiau informacijos ankščiau laikytinos neatskleistina tampa vieša. Kadangi netrukus pasirodys ir nauja atleidimo nuo baudų tvarka, norime diskusijos dalyviams papasakoti apie tai, kaip naujoji atleidimo nuo baudos sistema veiks ir, kaip ja tinkamai pasinaudoti. 

Elonas Šatas, Konkurencijos tarybos pirmininko pavaduotojas

Konferencijos pabaigoje renginio dalyviai taip pat galės dalyvauti neformalioje diskusijoje su Konkurencijos tarybos atstovais, užduoti aktualius klausimus, aptarti pasitaikančias praktines situacijas.

Registracija: http://bit.ly/1WegBxQ

Laikas: gegužės 17 d. 08.30-15.00. Registracijos pradžia 8.30 val.

Vieta: Viešbutis „Radisson Blu Royal Astorija“ Didžioji g. 35/2, Vilnius

Atnaujinta: 2016 06 10