Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

KT: ŠVENČIONIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ ĮTARIAMA KONKURENCIJOS PAŽEIDIMU, ORGANIZUOJANT KELEIVIŲ VEŽIMĄ

2015 04 24

Konkurencijos taryba šiandien baigė tyrimą dėl Švenčionių rajono savivaldybės veiksmų, organizuojant keleivių vežimą vietiniais (priemiestiniais) reguliaraus susisiekimo maršrutais. Preliminariu Konkurencijos tarybos ekspertų vertinimu, Švenčionių rajono savivaldybės sprendimas pratęsti sutartį dėl keleivių vežimo Švenčionių rajone su UAB „Svirka“ galėjo pažeisti Konkurencijos įstatymo 4 straipsnį, nes:

- paslaugų teikimo sutartis buvo pratęsta be konkurencingos procedūros;

- suteikė UAB „Svirka“ išimtines teises teikti paslaugą net iki 2018 m. birželio 10 d.;

privilegijuodama UAB „Svirka“, savivaldybė sudarė kliūtis kitiems rinkos dalyviams patekti į rinką ir teikti keleivių vežimo paslaugas;

Pranešimo apie baigtą tyrimą medžiaga yra skirta tik pažeidimu įtariamam viešojo administravimo subjektui ir įmonėms. Išsiųsdami pranešimą, Konkurencijos tarybos įgalioti pareigūnai informuoja įstatymo pažeidimu įtariamus asmenis apie tyrimo išvadas, tačiau tyrimo išvadų išsiuntimas dar nereiškia, kad įstatymo pažeidimas jau yra nustatytas. Kartu su pranešimu, pažeidimu įtariami asmenys gauna galimybę susipažinti su tyrimo medžiaga bei raštu pateikti savo paaiškinimus. Konkurencijos taryba, priimdama galutinį sprendimą, įvertina ir atsižvelgia į visus šalių paaiškinimus.

Atstovė viešiesiems ryšiams