BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KVIEČIAME Į KONFERENCIJĄ „KONKURENCIJOS TEISĖS AKTUALIJOS 2024“

2024 02 20

Konkurencijos taryba kartu su Lietuvos advokatūra ir Vilniaus universiteto Teisės fakultetu šių metų kovo 21 d. kviečia į konferenciją „Konkurencijos teisės aktualijos 2024“, kur įžvalgomis dalinsis ir svarbiais klausimais diskutuos konkurencijos teisės profesionalai iš viešojo bei privataus sektoriaus.

Renginio metu Lietuvos advokatūros, teismų bei Konkurencijos tarybos atstovai aptars aktualias konkurencijos teisės ir teisės į gynybą temas, bus pristatyta Europos Sąjungos Teisingumo Teismo praktika konkurencijos bylose, apžvelgta Konkurencijos tarybos teisė rinkti informaciją, sankcijų diferencijavimo ir baudų teisminės kontrolės galimybės.

Atsižvelgiant į naujausią  Konkurencijos tarybos praktiką, kartu su konkurencijos ekonomistais bus diskutuojama svarbiais koncentracijų vertinimo klausimais, įskaitant ekonominių įrodymų poreikį nagrinėjant verslo sandorius. Dar viena konferencijos tema – nekonkuravimo susitarimai ir kiti konkurencijos ribojimai darbo rinkose bei kaip verslo atstovai galėtų išvengti pažeidimų.

Konferencija vyks kovo 21 d. (ketvirtadienį) nuo 9:00 val. gyvai Mokslinės komunikacijos ir informacijos centro konferencijų salėje (Saulėtekio al. 5, Vilnius).

Dalyvavimas renginyje – nemokamas (vietų skaičius ribotas). Norintys dalyvauti kviečiami registruotis čia. Renginio programa pridedama (2.9 MB ).

Atnaujinta: 2024 02 28