BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KVIEČIAME Į KONFERENCIJĄ KONKURENCIJOS TEISĖS KLAUSIMAIS

2023 03 06

Konkurencijos taryba kartu su Lietuvos advokatūra ir Vilniaus universiteto Teisės fakultetu šių metų kovo 23 d. kviečia į konferenciją „Konkurencijos teisės aktualijos 2023“, kurios metu bus diskutuojama aktualiausiais Europos Sąjungos ir Lietuvos konkurencijos taisyklių taikymo ir pažeidimų klausimais.

Renginyje savo įžvalgomis, nuomonėmis ir patirtimi dalinsis Lietuvos advokatūros, Konkurencijos tarybos, Lietuvos teismų, Vilniaus universiteto Teisės fakulteto atstovai, advokatai, kurie specializuojasi konkurencijos teisės srityje, taip pat viešojo sektoriaus bei verslo profesionalai.

Konferencijoje bus diskutuojama, kaip užtikrinti efektyvų Konkurencijos įstatymo įgyvendinimą, nepažeidžiant ūkio subjektų procesinių teisių; kaip gerinti Konkurencijos tarybos, advokatų ir verslo bendradarbiavimą, siekiant efektyvaus koncentracijų nagrinėjimo proceso. Taip pat bus aptariama, kas nauja ir aktualu Europos Sąjungos ir nacionaliniame reguliavime ir praktikoje draudžiamų susitarimų kontekste. Renginio metu bus aptariami valstybės ir savivaldybių dalyvavimo versle ribojimai ir galimybės bei susijusi Konkurencijos tarybos ir teismų praktika bei kiti aktualūs praktiniai klausimai.

„Reikšmingą įtaką prekybai ir verslui turi konkurenciniai susitarimai ir jų taikymo apimtis. Konkurencijos teisės tematika organizuojamas renginys – puiki galimybė aptarti konkurencijos teisės reguliavimą bei keliamą problematiką. Kartu tai paskata apžvelgti naujoves, formuojamą tiek nacionalinę, tiek Europos Sąjungos praktiką konkurencijos teisės srityje bei ieškoti atsakymų į kylančius iššūkius“, – teigia Advokatų tarybos pirmininkas Mindaugas Kukaitis.

Konferencija skirta visiems, kam vienu ar kitu aspektu tenka susidurti su sąžiningos konkurencijos užtikrinimu praktikoje ar norėtų daugiau sužinoti apie naujausią konkurencijos teisės reguliavimą ir Konkurencijos tarybos praktiką bei prioritetus.

„Konkurencijos tarybos patirtis rodo, kad vis daugiau verslo atstovų suvokia kylančią riziką pažeisti Konkurencijos įstatymą, – tai ne tik gresiančios baudos, bet ir žala reputacijai, asmeninė atsakomybė įmonės vadovui, galimi ieškiniai dėl žalos atlyginimo ar pašalinimas iš viešųjų pirkimų. Kodėl verslui svarbu deramai įvertinti šią riziką, kaip tai gali prisidėti prie konkurencijos kultūros sklaidos Lietuvoje, aptarsime ir renginio metu, taip pat pasidalinsime naujausia institucijos veiklos praktika“, – teigia Konkurencijos tarybos pirmininkas Šarūnas Keserauskas.

Konferencija vyks š. m. kovo 23 d. (ketvirtadienį) 9:00–12:20 val. gyvai, Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre, Saulėtekio al. 5. Vilniuje. Dalyvavimas renginyje – nemokamas, tačiau vietų skaičius yra ribotas. Registruotis kviečiame čia. Konferencijos programa pridedama (1.8 MB ).

Atnaujinta: 2023 03 06