Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

KYLANČIOMIS KAINOMIS DOMISI KONKURENCIJOS TARYBA

2004 05 19

„Lietuvoje kylant degalų ir vartojimo prekių kainoms Konkurencijos taryba analizuoja esamą padėtį mažmeninės prekybos rinkoje tam, kad galėtų išsiaiškinti priežastis, lemiančias šiuo metu vykstančius kainų pokyčius. Ar tai nebuvo koordinuoti veiksmai arba kartelinis susitarimas?“,- taip situaciją dėl kainų didėjimo pakomentavo Konkurencijos tarybos pirmininkas Rimantas Stanikūnas.

Kadangi mažmeninės prekybos sektorius veikia pagal laisvos rinkos dėsnius ir kainos nėra valstybės reguliuojamos, todėl tik išsamesnis rinkos tyrimas leistų išsiaiškinti kainų kilimo priežastis ir jų pagrįstumą. Šiuo metu Konkurencijos tarybos specialistai toliau aiškinsis priežastis, dėl ko kyla kainos, taip pat analizuojama mažmeninės prekybos tinklų veikla. Konkurencijos tarybos specialistų turima informacija leidžia spręsti, kad kai kuriais atvejais kainas padidino gamintojai dėl pakitusių žaliavų bei kuro kainų.

Atstovė viešiesiems ryšiams