BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

LAIKINAI KEIČIASI ASMENŲ APTARNAVIMO IR KONSULTAVIMO KONKURENCIJOS TARYBOJE TVARKA

Lietuvos Respublikos Vyriausybei paskelbus karantiną, Konkurencijos taryba nuo kovo 16 d. darbą organizuoja nuotoliniu būdu ir laikinai keičia asmenų aptarnavimo bei konsultavimo tvarką.

Vadovaudamasi Vyriausybės nutarimu „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“, Konkurencijos taryba artimiausias dvi savaites darbą organizuos nuotoliniu būdu, išskyrus atvejus, kai bus būtina atitinkamas funkcijas atlikti darbo vietoje.

Institucija prašo asmenis teikti paklausimus ar skundus dėl galimų Konkurencijos įstatymo, Mažmeninės prekybos įmonių nesąžiningų veiksmų draudimo įstatymo pažeidimų, pranešimus dėl įmonių koncentracijų, dokumentus ar kitą informaciją el. paštu taryba@kt.gov.lt, taip pat siunčiant adresu Jogailos g. 14, Vilnius (nesant galimybės dokumentų pateikti el. paštu, jie priimami kiekvieną darbo dieną nuo 9 iki 12 val.). Suinteresuoti asmenys artimiausias dvi savaites jiems rūpimais klausimais bus konsultuojami tel. (8 5) 212 7608 arba svetainėje kt.gov.lt nurodytais el. paštais. Susitikimai Konkurencijos taryboje vyks tik išskirtiniais atvejais, juos iš anksto suderinus su institucijos darbuotojais.

Kovo ir balandžio mėn. Konkurencijos tarybos patalpose planuoti mokymai nebus organizuojami.

Atnaujinta: 2020 03 16