Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

LATVIJOS BENDROVĖ GALĖS VYKDYTI KONCENTRACIJĄ

kava.jpg

Konkurencijos taryba leido vykdyti koncentraciją Latvijos bendrovei „Baltic Coffee Holding“ įsigyjant 100 proc. UAB „Pardavimo automatai“ akcijų ir perimant vienvaldę pastarosios kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2018 m. rugsėjo 10 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Nustatyta, kad įgyvendinusi sandorį, „Baltic Coffee Holding“ padidins savo užimamą rinkos dalį mūsų šalyje, tačiau kitos Lietuvoje veikiančios įmonės, užsiimančios gėrimų aparatų prekyba bei nuoma ir per pardavimo automatus prekiaujančios gėrimais bei užkandžiais, darys pakankamą konkurencinį spaudimą.

Tiek „Baltic Coffee Holding“, tiek jos kontroliuojamos bendrovės „BCH Lithuania“, „BCH Latvia“ ir „BCH Estonia“, kurios anksčiau vadinosi „Selecta“, teikia gėrimų aparatų, naudojamų biuruose, viešbučiuose ir viešojo maitinimo įstaigose, prekybos ir nuomos paslaugas, taip pat mažmeninės prekybos per pardavimo automatus paslaugas.

Kiti su „Baltic Coffee Holding“ susiję ūkio subjektai veiklą vykdo įvairiose srityse: programinės ir techninės įrangos, skirtos gėrimų ir pardavimo automatams, kūrimas; atliekų tvarkymas, kelių tiesimas, statyba ir projektavimas; skambučių centro paslaugos; investavimas ir investicijų valdymas; skaitmeninės reklamos paslaugos; laboratorinės įrangos ir baldų pardavimas; kavos skrudinimas ir pardavimas; kavinių ir restoranų veikla; asmens sveikatos priežiūros ir odontologijos paslaugos; sporto klubų veikla; biurų nuoma; prekyba automobilių detalėmis, pramoniniais siurbliais; biokuro jėgainių ir kita veikla.

„Pardavimo automatai“ teikia gėrimų aparatų nuomos ir prekybos paslaugas, užsiima mažmenine prekyba per pardavimo automatus, taip pat prekiauja kava.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos Lietuvos Respublikoje paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.

Nutarimas per 20 dienų nuo jo paskelbimo Konkurencijos tarybos svetainėje gali būti skundžiamas Vilniaus apygardos administraciniam teismui.