Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

LATVIJOS INVESTICINIS FONDAS GALĖS VYKDYTI KONCENTRACIJĄ

puzzle-3474637_1920.jpg

Konkurencijos taryba leido vykdyti koncentraciją Latvijos investiciniam fondui „EuVECA Livonia Partners Fund I“ kartu su Ryčiu Bernatoniu įgyjant bendrąją bendrovės „Freor LT“ kontrolę.

Latvijos investicinis fondas iš Nyderlandų bendrovės „AMC III Diona“ ketina įsigyti 33,33 proc. UAB „Freor LT“ akcijų ir su kitu dabartiniu pastarosios bendrovės akcininku Ryčiu Bernatoniu sudaryti akcininkų sutartį, kurios pagrindu abi šalys įgis bendrąją „Freor LT“ kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2018 m. rugpjūčio 23 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

„EuVECA Livonia Partners Fund I“ investuoja į trijų Baltijos valstybių bendroves, veikiančias įvairiose srityse. Šių veikla susijusi su medinių saunų, saunos komponentų ir termiškai apdorotų medienos produktų gamyba, mažmenine prekyba sodo ir namų prekėmis, informacinių technologijų integracijos paslaugomis, prekyba informacinių technologijų produktais, interneto prieigos, mokamos televizijos bei fiksuoto telefono ryšio paslaugų teikimu.

„Freor LT“ ir su ja susiję ūkio subjektai užsiima pramoninės šaldymo įrangos gamyba, priežiūra, pardavimu, perpardavimu mažmeniniams ir didmeniniams klientams.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos Lietuvos Respublikoje paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.