BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

LEISTA ĮGYTI BENDRĄJĄ AB „AUDIMAS“ KONTROLĘ

Konkurencijos taryba davė leidimą vykdyti koncentraciją įmonėms „Kapitalas LT“ (per UAB „Litcapital Asset Management“ ar kitą kontroliuojamą asmenį arba naujai įsteigtą ūkio subjektą), „AIIR Kapitalas“ ir Onai Balžekienei įgyjant bendrąją bendrovės „Audimas“ kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2018 m. kovo 21 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Bendroji „Audimo“ kontrolė bus įgyjama įmonei „Kapitalas LT“ (per bendrovę „LitCapital Asset Management“ ar kitą kontroliuojamą asmenį arba per naujai įsteigtą ūkio subjektą) įsigyjant 66,5 proc. Onai Balžekienei ir įmonei „AIIR Kapitalas“ priklausančių laisvalaikio ir sporto aprangos gamintojo „Audimo“ akcijų.

„Kapitalas LT“ kontroliuoja „Litcapital Asset Management“, kuri yra rizikos kapitalo fondo KŪB „Litcapital I“ tikrasis narys. Pastarasis fondas yra investavęs į įmones, kurios vykdo didmeninę prekybą optika, lazeriniais komponentais, lazeriais, lazeriniais įrenginiais ir su jais susijusiais prietaisais, dviračių ir jų detalių prekybą, kuria belaidžius M2M sprendimus apsaugos sistemoms, kuria ir parduoda siųstuvus, belaidės signalizacijos sistemas, vykdo logistikos veiklą, teikia sveikatos priežiūros, medicinos paslaugas.

„AIIR Kapitalas“ yra finansinis investuotojas, valdantis vertybinius popierius, kuriam priklauso dalis „Audimo“ akcijų. Dalį jų valdo ir Ona Balžekienė.

Nuo 2018 m. sausio 1 d. įsigaliojus Konkurencijos įstatymo pataisoms, apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.

Atnaujinta: 2018 04 13