Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


LEISTA ĮGYTI NEMUNO VAISTINĖS VIENVALDĘ KONTROLĘ

closeup-view-pharmacist-hand-taking-medicine-box-from-shelf-drug-store.jpg

Konkurencijos taryba leido Petrui Bartkui vykdyti koncentraciją netiesiogiai per bendrovę „Medigate Management“ įsigyjant 79,69 proc. Nemuno vaistinės akcijų (kartu su turimomis – iš viso 90,96 proc.) ir įgyjant jos vienvaldę kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2021 m. vasario 11 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

„Medigate Management“ vykdo antrinių įmonių kontroliavimo (holdingo) veiklą Lietuvoje. Su kontrolę įgyjančiu ūkio subjektu susijusios bendrovės „Medigate“ ir „PH Holdingas“ taip pat vykdo antrinių įmonių kontroliavimo (holdingo) veiklą, be to, gamina maisto papildus, užsiima didmenine prekyba maisto papildais, medicinos priemonėmis bei kosmetikos gaminiais, teikia licencijų gavimo ir prekių tiekimo organizavimo paslaugas su Nemuno vaistine susijusioms įmonėms Lietuvoje.

Nemuno vaistinė valdo prekės ženklu „Camelia vaistinė“ pažymėtas vaistines bei vykdo mažmeninę ir didmeninę prekybą vaistais, maisto papildais, įvairiomis medicinos priemonėmis ir kosmetikos gaminiais Lietuvoje. Su ja susijusios įmonės – Sirupio vaistinė, „CGP elektroninė prekyba“, „Reklamos sklaida“, „Ingen Pharma“ ir kt. – užsiima mažmenine vaistinių veikla, internetine prekyba vaistais ir kitais farmacijos produktais, teikia reklamos ir rinkodaros paslaugas bei vykdo generinių vaistų gamybos ir didmeninės prekybos veiklas Lietuvoje ir Latvijoje.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.