Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

LEISTA ĮSIGYTI AB „VILMAKAS“ IR UAB „VOICECOM“ AKCIJŲ

2004 09 23

Konkurencijos taryba posėdyje išnagrinėjo UAB „Pozityvios investicijos„, kurios pagrindinė veikla yra investicinė, 2004 m. rugsėjo 2 d. pateiktą prašymą leisti vykdyti koncentraciją įsigyjant iki 100 proc. AB „Vilmakas“, užsiimančios medienos gaminių gamyba, akcijų. Priimtas nutarimas leisti vykdyti šią koncentraciją pagal pateiktą pranešimą.

UAB „Pozityvios investicijos“ vykdomą koncentraciją Konkurencijos taryba įvertino kaip konglomeratinę su vertikaliosios koncentracijos požymiais, tačiau dėl to nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Išnagrinėtas AB „Lietuvos telekomas“ 2004 m. rugsėjo 9 d. pateiktas pranešimas apie koncentraciją įsigyjant iki 100 proc. UAB „Voicecom“ akcijų. Nustačiusi, kad numatoma koncentracija keičia buvusią bendrą kontrolę su kitu akcininku - „Nexcom Telecomunications LLC“ į vienvaldę, tačiau koncentracijos laipsnis teikiamų telekomunikacijos paslaugų rinkose nesikeičia, Konkurencijos taryba leido vykdyti šią koncentraciją pagal pateiktą pranešimą. AB „Lietuvos telekomas“ įsigijus UAB „Voicecom“ akcijų, nebus sukuriama ar sustiprinama dominuojanti padėtis, ar itin apribojama konkurencija atitinkamose rinkose.

Atstovė viešiesiems ryšiams