BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


LEISTA ĮSIGYTI AKCIJŲ IR BENDRAI KONTROLIUOTI AB „KLAIPĖDOS LAIVŲ REMONTAS“

2004 11 04

Konkurencijos taryba, išnagrinėjusi pateiktą pranešimą apie koncentraciją, posėdyje priėmė nutarimą leisti UAB „Eika“ ir AB „Achema“ vykdyti koncentraciją įsigyjant iki 100 proc. akcijų ir įgyjant AB „Klaipėdos laivų remontas“ bendrą kontrolę per jų įsteigtą ir visiškai kontroliuojamą UAB „Jūros vartai’.

Nutarimas priimtas nustačius, kad dėl numatomos koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Šių metų pradžioje Privatizavimo komisija, o taip pat Vyriausybė priimtu nutarimu patvirtino AB „Klaipėdos laivų remontas“ privatizavimo programą, pagal kurią buvo paskelbtas konkursas. Šį konkursą laimėjo konsorciumas „Jūros vartai“, kurį buvo įsteigusios UAB „Eika“ ir AB „Achema“.

Koncentracijos dalyvių teigimu, įgyvendindama privatizavimo programos reikalavimus UAB „Jūros vartai“ įsipareigoja palaipsniui mažinti AB „Klaipėdos laivų remontas“ atliekamų krovos bei laivų remonto darbų apimtis ir įgyvendinti sprendimus, kurie užtikrintų Klaipėdos jūros vartų, karinių, kruizinių laivų terminalų ir jachtų prieplaukos funkcionavimą. Tam tikslui įmonės ir gretimoje teritorijoje numatoma išplėtoti kultūros, turizmo, pramogų ir kitų paslaugų infrastruktūrą, tuo pačiu išsaugant šioje teritorijoje esančias kultūros vertybes.

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 06 19