BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

LEISTA ĮSIGYTI BENDROVĘ „TECHNOPOLIS OZAS“

Konkurencijos taryba leido vykdyti koncentraciją uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirtai investicinei bendrovei „Baltic Opportunity“ įsigyjant 100 proc. įmonės „Technopolis Ozas“ akcijų ir perimant jos vienvaldę kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2023 m. gruodžio 22 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis arba itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Bendrovė „Baltic Opportunity“ valdo investicijas į nekilnojamąjį turtą Lietuvoje. Su ja susijusios įmonės plėtoja nekilnojamojo turto investicinių fondų veiklą, investuoja į atsinaujinančios energetikos projektus, valdo nekilnojamąjį turtą, teikia nuomos bei susijusių viešbučių apgyvendinimo paslaugas, taip pat užsiima nekilnojamojo turto vystymu bei statybomis, paštomatų, saulės ir vėjo energijos elektrinių mūsų šalyje plėtra ir kt.

„Technopolis Ozas“ teikia biurų patalpų nuomos bei parkavimo paslaugas Vilniuje.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.

Atnaujinta: 2024 01 30