Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo pranešimas

LEISTA ĮSIGYTI BENDROVĘ „VERSLO INVESTICIJOS“

3668_0a0b63532b63aa52d51197e0d016f062.jpg

Konkurencijos taryba leido bendrovėms „Netfundus“ ir „Vilnius property investment“ vykdyti koncentraciją įgyjant bendrąją įmonės „Verslo Investicijos“ kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2019 m. kovo 19 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Bendrovė „Netfundus“ ir su ja susiję Lietuvoje veikiantys ūkio subjektai vykdo kontroliuojančiųjų bendrovių, reklamos bei konsultavimo veiklas, nuomoja nekilnojamąjį turtą, apdirba metalą ir parduoda jo gaminius, gamina ir parduoda šildymo techniką.

Įmonė „Vilnius property investment“ ir su ja susiję ūkio subjektai Lietuvoje teikia gyvenamojo būsto, sandėliavimo, prekybos ir biurų patalpų nuomos, nekilnojamojo turto vystymo, valdymo, pirkimo ir pardavimo, statybos, laisvųjų ekonominių zonų valdymo, konsultacines, investicinių fondų valdymo ir kt. paslaugas.

 „Verslo Investicijos“ valdo nekilnojamojo turto objektą, esantį Lvovo g. 21A, Vilniuje.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos Lietuvos Respublikoje paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.