BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

LEISTA ĮSIGYTI DALĮ LENKIJOS BANKO TURTO VILNIUJE

2004 07 08

Konkurencijos taryba posėdyje išnagrinėjo „Nordea Bank Finland Plc.“ pateiktą pranešimą apie koncentraciją įsigyjant „Kredyt Bank S. A.“ Vilniaus skyriaus turto dalį ir leido vykdyti šią koncentraciją pagal pateiktą pranešimą. Pranešime nurodyta, kad pagrindinės šios koncentracijos priežastys ir tikslai - „Nordea Bank Finland“ bankinės veiklos apimčių didinimas Lietuvoje per šio banko Lietuvos skyrių įsigyjant dalį „Kredyt Bank S. A.“ Vilniaus skyriaus turto.

Vykdomą koncentraciją Konkurencijos taryba įvertino kaip horizontaliąją koncentraciją atitinkamose finansinių paslaugų rinkose, nereikšmingai keičiančią koncentracijos laipsnį šiose rinkose, tačiau dėl to nebus sukuriama ar sustiprinama dominuojanti padėtis ar itin apribojama konkurencija atitinkamose rinkose.

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 06 18