Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

LEISTA ĮSIGYTI DRAUDIMO BENDROVES

2004 03 12

1. Konkurencijos taryba posėdyje išnagrinėjo Lenkijos draudimo bendrovės „Powszechny Zaklad Ubezpieczen S. A.“ 2004-02-17 pateiktą pranešimą apie koncentraciją įsigyjant 100 proc. UAB DK „Lindra“ akcijų, 100 proc. UAB „NORD/LB draudimas“akcijų ir 100 proc. UAB „NORD/LB gyvybės draudimas“ akcijų. Priimtas nutarimas leisti vykdyti šią koncentraciją pagal pateiktą pranešimą.

Vasario 26 d. Konkurencijos taryba buvo davusi leidimą „Powszechny Zaklad Ubezpieczen S. A.“ vykdyti atskirus koncentracijos veiksmus.

Numatomą vykdyti koncentraciją Konkurencijos taryba įvertino kaip horizontalią ir nustatė, kad dėl jos keičiasi koncentracijos laipsnis gyvybės draudimo paslaugų ir ne gyvybės draudimo paslaugų rinkose, tačiau dėl to nebus sukuriama ar sustiprinama dominuojanti padėtis ir itin apribojama konkurencija atitinkamose rinkose.

2. Posėdyje buvo išnagrinėtas UAB „Rubikon apskaitos sistemos“ 2004-02-13 pateiktas prašymas leisti vykdyti koncentraciją įsigyjant 51 proc. UAB „Katra“ akcijų paketą.

Nustačiusi, kad numatoma koncentracija nesukurs dominuojančios padėties ir dėl to nebus itin apribojama konkurencija atitinkamose rinkose Lietuvoje, Konkurencijos taryba nutarė leisti UAB „Rubikon apskaitos sistemos“ vykdyti koncentraciją įsigyjant 51 proc. UAB „Katra“ akcijų paketą pagal pateiktą pranešimą.

Atstovė viešiesiems ryšiams