Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

LEISTA ĮSIGYTI LATVIJOS INTERNETINĖS PREKYBOS ĮMONĘ

6.jpg

Konkurencijos taryba leido vykdyti koncentraciją „Penktajai projekto bendrovei“ įsigyjant 100 proc. Latvijos įmonės „1A grupa“ akcijų ir įgyjant vienvaldę jos kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2018 m. rugpjūčio 6 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

„Penktoji projekto bendrovė“, priklausanti įmonių grupei, valdančiai prekybos tinklą „Senukai“, yra specialios paskirties juridinis asmuo, kurio pagrindinė veiklos sritis – antrinių bendrovių valdymas. Jai priklausančios ir su ja susijusios įmonės veikia daugelyje sričių, įskaitant nekilnojamojo turto nuomą, plėtrą, krovinių pervežimą, betono gamybą, prekybą ne maisto produktais (statybinėmis medžiagomis, buitine, garso ir vaizdo technika ir t. t.), investicijas į energetiką.

Su „1A grupa“ susijusios bendrovės „1A.LT“ pagrindinė veikla – internetinė prekyba ne maisto prekėmis: buitine, garso ir vaizdo technika ir kt.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos Lietuvos Respublikoje paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.