Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

LEISTA ĮSIGYTI SKELBIMŲ PORTALUS VALDANČIĄ BENDROVĘ

716-1.jpg

Konkurencijos taryba leido vykdyti koncentraciją Jungtinės Karalystės bendrovei „Apax Partners“ ir įgyti vienvaldę Estijos įmonės „Baltic Classifieds Group“ kontrolę, įgyjant 100 proc. jos akcijų netiesiogiai per Liuksemburge registruotą bendrovę „Antler HoldCo“ ir UAB „Antler Bidco“.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2019 m. birželio 7 d. Suinteresuoti asmenys dėl sandorio galėjo pateikti argumentuotą nuomonę, tačiau to nepadarė. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

„Apax Partners“ yra ribotos atsakomybės bendrija ir subjektų, teikiančių investicijų konsultavimo paslaugas privataus kapitalo fondams, investuojantiems į įvairias pramonės sritis, patronuojančioji bendrovė. Fondai valdo kontrolines dalis bendrovių, veikiančių skirtinguose Lietuvos sektoriuose, įskaitant prekybą elektroniniais pažeidėjų stebėjimo prietaisais, nechirurginiais estetiniais, medicininiais kvėpavimo prietaisais, sporto lažybų programine įranga ir duomenimis, viešbučių rezervacija kelionių agentūroms ir turistinių kelionių organizatoriams, drabužiais, taip pat teikiančių IT paslaugas. Fondams netiesiogiai priklauso ir valdymo bendrovė „Antler HoldCo“, o šiai – „Antler Bidco“.

„Baltic Classifieds Group“ trijose Baltijos šalyse valdo internetinių klasifikuotų skelbimų portalus. Lietuvoje bendrovė „Diginet LTU“ valdo bendrojo vartojimo produktų (www.skelbiu.lt), nekilnojamojo turto (www.aruodas.lt) darbo (www.cvbankas.lt) ir automobilių prekybos skelbimų (www.autoplius.lt) portalus, taip pat bendrųjų paslaugų platformą, kuri suteikia galimybę kelti skelbimus apie amatininkų, įvairių specialistų, mažų įmonių, darbuotojų ir studentų paslaugas bei jų produktų pardavimą (www.paslaugos.lt); kainų lyginimo platformą (www.kainos.lt).

Estijoje įmonėms „AllePal“ ir „Kinnisvaraportaal“ priklauso bendrojo vartojimo produktų ir nekilnojamojo turto skelbimų portalai, Latvijoje „City24“ – nekilnojamojo turto skelbimų portalas.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos Lietuvos Respublikoje paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.