BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

LEISTA NUOMOTIS PATALPAS IR ĮSIGYTI BANKO AKCIJŲ

2004 07 01

Konkurencijos taryba posėdyje išnagrinėjo ūkio subjektų pateiktus pranešimus ir priėmė nutarimus dėl leidimų vykdyti koncentraciją, kuriuos trumpai pakomentuojame.

Nutarta leisti UAB „Baltisches Haus“ vykdyti koncentraciją išsinuomojant iš UAB „Atvanora“ patalpas, esančias adresu: Žirmūnų g. 106, Vilnius, pagal pateiktą pranešimą. Konkurencijos taryba UAB „Baltisches Haus“ vykdomą koncentraciją įvertino kaip horizontaliąją atitinkamose mažmeninėse prakybos maisto ir ne maisto prekėmis rinkose. Nustatyta, kad koncentracijos laipsnis šiose rinkose keičiasi nežymiai, dėl to nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Pranešime apie koncentraciją nurodyta, kad UAB „Baltisches Haus“, išsinuomojusi nurodytas patalpas, turinčias apie 1500 kv.m. bendrojo ploto, planuoja šias patalpas subnuomoti jai priklausančiai UAB „Palink“, kuri patalpose vykdys prekybinę veiklą.

Priimtas nutarimas leisti UAB „Konversbank“ ir AB „Incorion Investment Holding Company“ vykdyti koncentraciją įsigyjant iki 100 proc. AB banko „Snoras“ akcijų ir įgyjant bendrą kontrolę pagal pateiktą pranešimą.

2003 m. gruodžio 11 d. nutarimu Konkurencijos taryba leido UAB „Konversbank“ ir AB „Incorion Investment Holding Company“ vykdyti koncentraciją įsigyjant 66,7 proc. AB banko „Snoras“ akcijų ir įgyti bendrą kontrolę. Dėl vykdomos koncentracijos nė vienoje atitinkamoje rinkoje koncentracijos laipsnis nesikeičia. Dėl to nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 06 18