BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

LEISTA VYKDYTI KONCENTRACIJĄ VETERINARIJOS PASLAUGŲ RINKOJE

Bendrovė „Vet Ventures Europe“ galės įsigyti 85 proc. Jakovo veterinarijos centro akcijų ir perimti jo vienvaldę kontrolę. Šiam sandoriui leidimą davė Konkurencijos taryba.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2023 m. sausio 5 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis arba itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

„Vet Ventures Europe“ Lietuvoje valdo veterinarijos sektoriuje veikiančias bendroves, kurioms priklauso prekės ženklo „Dr. Vet“ veterinarijos klinikos. Su „Vet Ventures Europe“ susijusių ūkio subjektų „I Asset Management“ ir „BaltCap“ valdomos įmonės taip pat prekiauja veterinariniais preparatais, papildais, pašarais ir kitomis prekėmis naminiams gyvūnams, užsiima ir įvairia kita veikla, tokia kaip investicinių fondų valdymas, kontroliuojančiųjų bendrovių bei nekilnojamojo turto veikla, miško ir žemės ūkio paskirties žemės konsolidavimas, infrastruktūros statyba, viešbučių ir su tuo susijusių (restoranų, barų) paslaugų teikimas, knygų leidyba bei prekyba, bilietų platinimas, prekyba mėsa ir jos gaminiais, natūraliais ir ekologiškais maisto produktais, drabužiais ir avalyne, kosmetika ir švaros prekėmis bei kt.

Jakovo veterinarijos centras valdo veterinarijos kliniką, kurioje prekiaujama veterinariniais preparatais, papildais, pašarais ir kitomis prekėmis naminiams gyvūnams.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.

Atnaujinta: 2023 05 12