BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

LEISTA VYKDYTI KONCENTRACIJĄ ŽUVIES PERDIRBIMO IR GAMYBOS RINKOJE

Konkurencijos taryba leido bendrovei „Lestena“ įsigyti 100 proc. įmonės „Rusnės žuvis“ akcijų ir perimti jos vienvaldę kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2024 m. vasario 2 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis arba itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

„Lestena“ ir su ja susijusios įmonės užsiima didmenine prekyba šaldyta žuvimi ir jūros gėrybėmis, teikia fasavimo paslaugas, nuomoja transporto priemones ir nekilnojamąjį turtą.

„Rusnės žuvis“, perdirbdama šaldytą žuvį ir jūros gėrybes, gamina galutiniam vartotojui skirtą produkciją, užsiima jos didmenine prekyba, taip pat prekiauja šiais gaminiais Šilutės turgavietėje.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.

Atnaujinta: 2024 03 01