BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

LENKIJOS BENDROVĖ GAVO LEIDIMĄ ĮSIGYTI MEDIENOS PLOKŠČIŲ GAMINTOJĄ

Konkurencijos taryba davė leidimą Lenkijos bendrovei „Breticontic Investments“ įsigyti 100 proc. „Pfleiderer Polska“ akcijų ir perimti pastarosios bei netiesiogiai – dar penkių jos antrinių įmonių kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2024 m. vasario 12 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis arba itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Lenkijoje registruotą specialios paskirties bendrovę „Breticontic Investments“ bendrai kontroliuoja Kaczmarekų šeima ir investicinis fonas INNOVA/7 SCA SICAV-RAIF, priklausantis įmonių grupei „Innova“. Grupės įmonės veikia verslo bei finansinių paslaugų, vartojimo prekių ir paslaugų, sveikatos priežiūros, gamybos, mažmeninės prekybos, technologijų, žiniasklaidos ir telekomunikacijų sektoriuose.

Lietuvoje fondas INNOVA/7 SCA SICAV-RAIF užsiima sporto ir funkcinių užkandžių bei gėrimų prekyba, etikečių gamyba maisto ir gėrimų sektoriui, kosmetikos gamyba ir prekyba, mažmenine sporto įrangos prekyba, teikia internetinės rinkodaros, odontologijos ir medicinos paslaugas.

Kaczmarekų šeima kontroliuoja kelias įmones, kurių pagrindinė veiklos sritis yra minkštųjų baldų, tekstilės, baldų pramonės komponentų gamyba ir nekilnojamasis turtas. Lietuvoje Kaczmarekų kontroliuojamų įmonių grupė prekiauja minkštaisiais baldais, čiužiniais, drabužiais, avalyne, teikia logistikos paslaugas.

Lenkijos bendrovė „Pfleiderer Polska“ gamina ir parduoda medienos plaušų plokštes, medžio drožlių plokštes ir komponentus. Lietuvoje ji prekiauja neapdorotos medienos drožlių plokštėmis, dengtų medienos drožlių plokštėmis, medienos plaušų plokštėmis ir dekoratyviniais laminatais. 

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.

Atnaujinta: 2024 03 12