Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


LIETUVOS ELEKTROS ENERGIJOS GAMINTOJAMS – NEMOKAMI TARŠOS LEIDIMAI

2014 07 25

Europos Komisija  2014 m. liepos 10 d. sprendimu pritarė valstybės taikomai priemonei pagal schemą – Nacionalinis nemokamų  pereinamojo laikotarpio apyvartinių taršos leidimų išdavimo pagal Direktyvos 2003/87/EB 10c straipsnio 5 dalį investicijų planas.

Pagal numatytą taikyti priemonę, siekiant sumažinti išmetamų šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekį ir modernizuoti Lietuvos elektros energijos gamybos sistemą, investicijos į elektros energijos gamybos įrenginių modernizavimą būtų finansuojamos išduodant nemokamus šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimo leidimus.

Nemokami taršos leidimai bus išduodami veiklos vykdytojams, įsipareigojusiems investuoti į Lietuvos elektros energijos gamybos sistemos modernizavimą, jei investicijos atitiks nustatytus kriterijus.

Numatyta, kad už šios priemonės įgyvendinimą atsakingos Aplinkos ministerija ir Energetikos ministerija.

Sprendimas bus paskelbtas Europos Komisijos ir Konkurencijos tarybos interneto svetainėse.

Atstovė viešiesiems ryšiams