Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


LIETUVOS RESPUBLIKOS KONKURENCIJOS TARYBA INFORMUOJA APIE LIETUVOS ŪKIO SUBJEKTAMS AKTUALŲ LATVIJOS RESPUBLIKOS KONKURENCIJOS TARYBOS SPRENDIMĄ

2012 08 22

Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba, bendradarbiaudama su Latvijos Respublikos konkurencijos taryba, informuoja Lietuvos ūkio subjektus apie jų veiklai aktualų Latvijos Respublikos konkurencijos tarybos priimtą sprendimą.

Latvijos Respublikos konkurencijos taryba 2012 m. gegužę leido MTG Broadcasting AB (MTG) įsigyti AS „Latvijas Neatkarîgâ Televîzija“ (LNT) pagal nustatytas šios koncentracijos vykdymo sąlygas ir įpareigojimus. MTG Latvijoje priklausė Latvijos kanalai TV3, 3+, TV6, o AS „Latvijas Neatkarîgâ Televîzija“ – LNT, Kanâls2, TV5. Nustatytos koncentracijos vykdymo sąlygos ir įpareigojimai yra susiję su MTG ir LNT priklausančių kanalų (Latvijos kanalai TV3, 3+, TV6, LNT, Kanâls2, TV5) platinimu, reklamos šiuose kanaluose talpinimu ir kt. Nustatytos koncentracijos vykdymo sąlygos ir įpareigojimai taikomi ir MTG veiklai Lietuvoje.

 

Koncentracijos vykdymo sąlygų ir įpareigojimų tekstas anglų kalba[1].

Neoficialus koncentracijos vykdymo sąlygų ir įpareigojimų tekstas lietuvių kalba[2].

Išsamią informaciją ir visą Latvijos Respublikos konkurencijos tarybos sprendimą galite rasti šios institucijos interneto svetainėje - http://www.kp.gov.lv/uploaded_files/2012/A042_1105.pdf

 


[1] Koncentracijos vykdymo sąlygų ir įpareigojimų teksto vertimą į anglų kalbą atliko Latvijos Respublikos konkurencijos taryba.

 

[2] Lietuvos Respublikos konkurencijos tarybos padarytas neoficialus koncentracijos vykdymo sąlygų ir įpareigojimų teksto vertimas į lietuvių kalbą.

 

 

Atstovė viešiesiems ryšiams