BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

„LINAS AGRO GROUP“ GALĖS VYKDYTI SANDORĮ

Konkurencijos taryba davė leidimą vykdyti koncentraciją bendrovei „Linas Agro Group“, kuri galės įsigyti 100 proc. „Agro logistic service“ akcijų ir perimti vienvaldę šios įmonės kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2021 m. rugsėjo 14 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Su kontroliuojančiąja (holdingo) bendrove „Linas Agro Group“ susiję ūkio subjektai vykdo įvairią veiklą žemės ūkio ir maisto pramonės srityse: užsiima paukštininkyste, grūdininkyste, pienininkyste, vištienos produktų gamyba ir prekyba, miltų ir jų produktų, tai pat – trąšų, sėklų, kombinuotųjų pašarų prekyba, biokuro gamyba ir prekyba, teikia grūdų elevatorių, krovinių gabenimo ir kitas paslaugas.

„Agro logistic service“ prekiauja pašarinėmis žaliavomis, kurių didžiąją dalį eksportuoja į Vakarų Europos rinkas.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.

Atnaujinta: 2021 11 25