BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

LIUBLIANOJE - METINĖ KONFERENCIJA KONKURENCIJOS KLAUSIMAIS

2001 06 18

Birželio 18 -19 dienomis Slovėnijoje, Liublianoje vyksta septintoji metinė konferencija konkurencijos klausimais, į kurią Europos Komisijos Techninės pagalbos ir informacijos mainų biuras (TAIEX) pakvietė šalių kandidačių į Europos Sąjungą atstovus. Konferencijos darbe dalyvauja Lietuvos Respublikos konkurencijos tarybos pirmininkas Rimantas Stanikūnas, Tarybos nariai ir specialistai.

Konferencijos dalyviai išklausys Slovėnijos Europos reikalų ministro Igoro Bavčaro, Europos Komisijos konkurencijos generalinio direktorato vadovo Alexsanderio Schaubo ir kitų Europos Komisijos pareigūnų pranešimus apie konkurencijos politikos įgyvendinimą. o darbo grupėse dalinsis sukaupta patirtimi kontroliuojant draudžiamus susitarimus bei vykdant valstybės pagalbos kontrolę. Pagrindinis dėmesys susitikime bus skiriamas konkurencijos priežiūros plėtrai Europos Sąjungoje ir naujovėms, taip pat šalių kandidačių konkurencijos institucijų pasirengimui spręsti svarbiausias problemas.

Konferencijoje dalyvaujančių Europos šalių konkurencijos institucijų vadovai ir specialistai drauge su Europos Komisijos konkurencijos generalinio direktorato darbuotojais išanalizavę ir aptarę teisės aktų rengimo ir jų derinimo su ES teise problemas bei įvertinę pateiktas ataskaitas, numatys tolesnio bendradarbiavimo priemones. Taip pat bus aptartos galimybės surengti pasaulinį forumą konkurencijos klausimais ir svarstomas šalių kandidačių į ES dalyvavimas jame.

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 06 17