BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


LIUKSEMBURGO BENDROVĖ GALĖS VYKDYTI KONCENTRACIJĄ ĮSIGYJANT ĮMONĖS „ALWARK“ AKCIJŲ

Konkurencijos taryba leido vykdyti koncentraciją įmonei „KJK Management S.A.“ netiesiogiai per valdomą fondą „KJK Fund III S.C.A. SICAV-RAIF“ ir bendrovę „KJK III Participations S.à r.l.“ įsigyjant 66 proc. įmonės „Alwark“ akcijų ir kartu su esamais akcininkais „GS Invest“ ir „Urban Investment“ įgyjant bendrąją „Alwark“ kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2021 m. gegužės 7 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Liuksemburge įkurta įmonė „KJK Management S.A.“ užsiima investicinių ir pensijų fondų valdymu. Su ja susijusių įmonių Lietuvoje veikla apima dviračių gamybą ir prekybą, prekybą sporto įranga, drabužiais, pramoninėmis detalėmis, jungiamosiomis detalėmis, virtuvės įranga.

„Urban Investment“ ir „GS Invest“ užsiima investicijų valdymu. Su pastarąja bendrove susiję ūkio subjektai Lietuvoje vykdo viešbučių veiklą.

„Alwark“ ir su ja susijusios įmonės teikia naujos ir naudotos krovos, sandėliavimo, uostų, oro uostų bei komunalinės technikos pardavimo, nuomos, priežiūros, aptarnavimo ir kitas paslaugas.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.

Atnaujinta: 2021 07 15