BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

M. AUGUSTINAVIČIENĖ – KONKURENCIJOS TARYBOS PIRMININKĖS PAVADUOTOJA

Konkurencijos tarybos narė Medeina Augustinavičienė nuo rugpjūčio 24 d. paskirta institucijos pirmininkės pavaduotoja.

„Medeina Augustinavičienė per pastaruosius pusketvirtų metų kaip tarybos narė aktyviai prisidėjo Konkurencijos tarybai vertinant išorinių teisės aktų ir jų projektų poveikį konkurencijai, koordinuojant valstybės pagalbos klausimus, palaikant santykius ir bendradarbiaujant su įvairiomis kitomis valstybės institucijomis konkurencijos užtikrinimo aspektais. Labai vertinu jos ligšiolinį profesinį bei asmeninį indėlį ir tikiuosi, kad Medeina ir toliau prisidės prie Konkurencijos tarybos, kaip nepriklausomos ir profesionalios institucijos, strateginių tikslų įgyvendinimo“, – sakė Konkurencijos tarybos pirmininkė Jolanta Ivanauskienė.

M. Augustinavičienė pirmininkės pavaduotoja tapo po to, kai tarybos nario antrą kadenciją baigė Elonas Šatas, ėjęs pirmininkės pavaduotojo pareigas.

Konkurencijos įstatyme numatyta, kad institucijos vadovas iš Konkurencijos tarybos narių skiria du pavaduotojus. Šiuo metu pirmininkės pavaduotojos pareigas taip pat užima Konkurencijos tarybos narė Irma Urmonaitė.

Atnaujinta: 2023 08 24