BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

M. AUGUSTINAVIČIENĖ PRADĖJO DIRBTI KONKURENCIJOS TARYBOJE

Šiandien Konkurencijos tarybos narės pareigas pradėjo eiti Medeina Augustinavičienė. Ją į Konkurencijos tarybos narius šešerių metų kadencijai paskyrė Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Konkurencijos įstatymu ir atsižvelgdamas į Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio teikimą.

Nuo 2015 m. iki 2019 m. lapkričio M. Augustinavičienė ėjo Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos (šiuo metu – Valstybinė energetikos reguliavimo taryba) vyriausiosios patarėjos pareigas, laikinai vadovavo Šilumos ir vandens departamentui. 2010–2015 m. dirbo Ryšių reguliavimo tarnyboje, kur vadovavo Strategijos departamentui.

M. Augustinavičienė 1998–2010 m. dirbo Konkurencijos taryboje: karjeros pradžioje užėmė Valstybės pagalbos skyriaus, Paslaugų skyriaus vyriausiosios specialistės pareigas, vėliau vadovavo Paslaugų skyriui, Viešojo administravimo subjektų veiklos priežiūros skyriui. Tuo metu jos veikla ir atsakomybė buvo susijusi su Konkurencijos įstatymo priežiūra, tiriant viešojo administravimo subjektų veiklą, jų priimamus sprendimus, taip pat nemažai gilintasi į valstybės pagalbos projektų, viešojo administravimo subjektų teikiamų monopolinio pobūdžio paslaugų analizę bei vertinimą.

Konkurencijos teisė, su kuria susidūriau dar pirmaisiais savo karjeros valstybės tarnyboje metais, mane lydėjo ir dirbant kitose rinkos priežiūros institucijose. Tikiuosi, kad mano darbo patirtis, ypač sukaupta rengiant ryšių ir energetikos sektorių ekonomines rinkos analizes bei vykdant tyrimus, šiuos sektorius reglamentuojančių teisės aktų projektų vertinimą, bus naudinga prisijungus prie Konkurencijos tarybos komandos.

Medeina Augustinavičienė, Konkurencijos tarybos narė

M. Augustinavičienė baigė Vilniaus universiteto ekonomikos krypties bankininkystės programos bakalauro ir taikomosios makroekonomikos magistro studijas, moka anglų, rusų, prancūzų, italų kalbas.

Konkurencijos tarybos įstatymas numato, kad Konkurencijos tarybos pirmininką ir narius Ministro Pirmininko teikimu skiria Respublikos Prezidentas. Konkurencijos tarybos nariai yra skiriami šešerių metų laikotarpiui, ne daugiau kaip dviem kadencijoms iš eilės.

Atnaujinta: 2019 11 11