Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

MARIJAMPOLĖJE ĮVYKO ANTRASIS SEMINARŲ CIKLO „SU KONKURENCIJA PO LIETUVĄ” RENGINYS

Kovo 31 d. Marijampolėje įvyko antrasis Konkurencijos tarybos seminarų apie konkurenciją ciklo #SuKonkurencijaPoLietuvą renginys viešojo ir privataus sektoriaus atstovams.

Renginio metu savo įžvalgomis apie konkurenciją, valstybės pagalbą, valstybės veiksmus užtikrinant konkurenciją, kartelius viešuosiuose pirkimuose ir reklamą dalijosi tarybos pirmininkas Šarūnas Keserauskas, tarybos narė Jolanta Ivanauskienė bei tarybos ekspertai Agnė Adomaitytė, Daumantas Grikinis, Jūratė Mikelaitytė ir Milda Kankevičiūtė.

Konkurencijos problemos aktualios ne tik didžiuosiuose miestuose, bet ir regionuose, tad diskusija su viešojo administravimo subjektais ir verslu – tai puiki galimybė atvirai kalbėti apie konkurenciją, jos teikiamą naudą ir būdus galimiems konkurencijos ribojimams išvengti

                                                                                                                                    –Konkurencijos tarybos pirmininkas Šarūnas Keserauskas

Gruodžio 8 d. pirmasis Konkurencijos tarybos seminarų apie konkurenciją ciklo renginys įvyko Kaune. Konkurencijos tarybos ekspertai savo žiniomis dalysis ir kituose šalies miestuose – Alytuje, Panevėžyje, Utenoje, Tauragėje, Šiauliuose, Telšiuose, Klaipėdoje ir Vilniuje. Kur vyksime toliau, sekite čia

Seminarai finansuojami Europos Sąjungos techninės paramos ir Konkurencijos tarybos lėšomis.