BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

MAXIMA LT SUMOKĖJO UŽ KONKURENCIJOS TEISĖS PAŽEIDIMĄ PASKIRTĄ BAUDĄ

Po galutinio Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo nutarimo MAXIMA LT, UAB (MAXIMA LT) į valstybės biudžetą sumokėjo paskirtą 13 666 216 eurų baudą bei 1 082 095,46 eurų palūkanas. Ši bauda buvo paskirta už Konkurencijos tarybos nustatytą pažeidimą MAXIMA LT ir UAB „Mantinga“ susitarus dešimt metų neparduoti UAB „Mantinga“ gaminamų duonos ir kitų prekių MAXIMA LT parduotuvėse už mažesnę nei UAB „Mantinga“ „bazinę“ kainą.

Teismas taip pat patvirtino už šį pažeidimą UAB „Mantinga“ skirtą 2 151 417 eurų baudą. Bendrovė baudos dar nesumokėjo.

Konkurencijos taryba atkreipia dėmesį į tai, kad bendrovės gali sumokėti paskirtą baudą iškart Konkurencijos tarybai priėmus nutarimą arba, jei toks nutarimas apskundžiamas teismams, nutarimui įsiteisėjus. Svarbu tai, kad pastaruoju atveju, reikia sumokėti ne tik baudą, bet ir 6 proc. metines palūkanas.

Per 2015 metus teismai patvirtino apie 90 % Konkurencijos tarybos nutarimų.

Apie paskirtas ir sumokėtas baudas Konkurencijos taryba skelbia ir atnaujintoje interneto svetainėje. Informaciją galite rasti čia.

Atnaujinta: 2016 09 01