BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


„MEDIPRESA“ GALĖS VYKDYTI SANDORĮ

Konkurencijos taryba leido bendrovei „Medipresa“ įsigyti 100 proc. įmonės „Patogu pirkti“ akcijų ir perimti jos vienvaldę kontrolę. 

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2023 m. balandžio 21 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis arba itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

„Medipresa“ prekiauja periodiniais leidiniais, knygomis, teikia kitų leidinių logistikos paslaugas. Su šia bendrove susiję ūkio subjektai užsiima interneto naujienų portalų, naujienų agentūros veikla, periodinių leidinių leidyba, taip pat teikia reklamos, fotografijos, kino teatrų, renginių organizavimo ir kitas paslaugas, tarpininkauja parduodant leidinių prenumeratas bei vykdo kitas veiklas.

„Patogu pirkti“ prekiauja knygomis ir kitomis prekėmis, parduodamomis knygynuose.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.

Atnaujinta: 2023 05 12