Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo pranešimas

NAUJAS KONKURENCIJOS TARYBOS NARYS – ELONAS ŠATAS

2011 08 25

Lietuvos Respublikos Prezidentės D. Grybauskaitės 2011 m. rugpjūčio 23 d. dekretu Nr. 1K-802, atsižvelgus į Ministro Pirmininko A. Kubiliaus teikimą, Lietuvos Respublikos konkurencijos tarybos nariu paskirtas Elonas Šatas. Į šias pareigas šešerių metų trukmės kadencijai paskirtas teisininkas E. Šatas pastaruoju metu dirbo Konkurencijos tarybos Teisės ir konkurencijos politikos skyriaus vedėju.

Konkurencijos tarybos pirmininkas Šarūnas Keserauskas sakė: „Elonas yra puikus teisės profesionalas, gerbiamas tiek institucijos viduje, tiek ir kitų konkurencijos teisės ekspertų. Per savo ligšiolinę karjerą jis dirbo ne tik antimonopolinių įstatymų taikymo, bet ir valstybės pagalbos bei reklamos reguliavimo srityse. Džiaugiuosi, kad toks universalus žmogus galės panaudoti savo sukauptą patirtį veikdamas kaip tarybos narys. Elonas reikšmingai prisidės prie mūsų veiklos siekiant užtikrinti veiksmingą konkurenciją, duodančią naudą vartotojams.“

Tapęs tarybos nariu E.Šatas kuruos Teisės ir konkurencijos politikos bei Dominuojančių ūkio subjektų ir susijungimų skyrių veiklą.

Atstovė viešiesiems ryšiams