Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


 „KURK LIETUVAI” PROGRAMOS DALYVIAMS – UNIKALI GALIMYBĖ STOTI Į KOVĄ SU KARTELIAIS IR KORUPCIJA

foto su logo (800x457).jpg

Šią savaitę prie Konkurencijos tarybos komandos prisijungė profesinio tobulinimo ir šalies konkurencingumo didinimo programos „Kurk Lietuvai” dalyviai – Povilas Bakas ir Mark Siavris. Programos dalyviai Konkurencijos taryboje kurs tarpinstitucinį bendradarbiavimo modelį kovai su karteliais ir korupcija viešuosiuose pirkimuose.

Ketverius metus vykstančios programos metu užsienyje studijavęs ar dirbęs jaunimas turi unikalią galimybę dirbti su Lietuvos viešojo sektoriaus institucijų inicijuotais valstybei svarbiais projektais. Povilas ir Mark 6 mėnesius kurs trijų institucijų – Konkurencijos tarybos, Specialiųjų tyrimų tarnybos ir Viešųjų pirkimų tarnybos – bendradarbiavimo modelį kovoje su karteliais ir korupcija viešuosiuose pirkimuose.

Povilas Bakas įgijo ekonomikos ir industrinio organizavimo bakalaurą Voriko universitete, Jungtinėje Karalystėje, pagal mainų programą studijavo Amsterdamo universitete. Europos teisės ir ekonomikos magistrą Povilas įgijo Hamburgo, Roterdamo ir Haifos Universitetuose. Povilo specializacija: konkurencijos ekonomika, strateginė rinkos dalyvių sąveika, ekonominė teisės analizė, privatumo ekonomika, energetikos politika.

Mark Siavris teisės magistrą įgijo Varšuvos universitete, Lenkijoje, o pagal ERASMUS+ mainų programą studijavo Europos Viadrinos universitete, Vokietijoje. Mark specializuojasi mokesčių teisėje, finansuose, apskaitoje, politikoje ir tarptautiniuose santykiuose.

Konkurencijos taryboje pagal „Kurk Lietuvai“ programą jau dirbo trys komandos: Medeina Čijauskaitė ir Živilė Stubrytė, kurios kūrė Konkurencijos tarybos komunikacijos strategiją; Tomas Šidlauskas bei Mindaugas Steckis, kurie atliko degalų mažmeninės prekybos rinkos analizę bei Rūta Ambrasaitė ir Lukas Inokaitis, atlikę veiksmingos konkurencijos užtikrinimo atliekų tvarkymo sektoriuje tyrimą.