Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


NEPRADĖTAS TYRIMAS DĖL KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS TURTO PERDAVIMO

young-beautiful-casual-woman-farm-shop-happily-looking-pumpkin-halloween-day-outdoor.jpg

Konkurencijos taryba netirs, ar Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos sprendimai perduoti jos turtą Kazlų Rūdos turizmo ir verslo informacijos centrui bei nustatyti įkainius naujai įsteigto turgaus prekeiviams pažeidžia Konkurencijos įstatymą.

Į Konkurencijos tarybą kreipėsi privatų turgų Kazlų Rūdoje valdanti mažoji bendrija „Konsas“, kurios nuomone, savivaldybė ėmėsi nesąžiningų veiksmų perduodama savo turtą bei naujai įsteigto turgaus administravimą turizmo ir verslo informacijos centrui. Konkrečios žalos vartotojams pareiškėja nenurodė.

„Konso“ prašymą išnagrinėjusi Konkurencijos taryba nenustatė aplinkybių, kad dėl skundžiamų savivaldybės sprendimų būtų tiesiogiai apribotos ūkio subjektų galimybės veikti atitinkamoje rinkoje ją uždarant, stumiant iš jos ar ją pasidalinant. Taip pat aplinkybės nerodo, kad dėl minėtų sprendimų gali būti daroma įtaka reikšmingai daliai Lietuvoje veikiančių ūkio subjektų ar vartotojų.

Kadangi tyrimas neatitiktų tiek įtakos veiksmingai konkurencijai ir vartotojų gerovei principo, tiek racionalaus Konkurencijos tarybos išteklių naudojimo principo, nuspręsta tyrimo nepradėti.

Nutarimas gali būti skundžiamas Vilniaus apygardos administraciniam teismui per vieną mėnesį nuo jo įteikimo arba paskelbimo Konkurencijos tarybos interneto svetainėje dienos.