BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

„NORDIC TYRE GROUP“ LEISTA VYKDYTI KONCENTRACIJĄ

Konkurencijos taryba leido vykdyti koncentraciją bendrovei „Nordic Tyre Group“, kuri galės įsigyti 100 proc. Latvijoje, Estijoje ir Lietuvoje registruotų įmonių „Latakko“ bei Latvijos bendrovės „Latakko serviscentru tīkls“ akcijų ir perimti vienvaldę pastarųjų kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2021 m. lapkričio 22 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Įmonę „Nordic Tyre Group“ kontroliuoja privataus kapitalo fondų grupė „Altor“, kuri, be kita ko, daugiausia dėmesio skiria investicijoms į vidutinio dydžio įmones ir jų kūrimui. Su ja susijusios bendrovės Lietuvoje tiekia maisto produktus, atsargines dalis ir kitas prekes laivams, teikia krovinių ekspedijavimo, informacinių technologijų, taip pat klientų aptarnavimo paslaugas telekomunikacijų, bankininkystės, mažmeninės prekybos, technologijų sektoriuose ir kt.

SIA „Latakko“, UAB „Latakko“, „Latakko OÜ“ ir SIA „Latakko serviscentru tīkls“ Baltijos valstybėse užsiima didmenine ir mažmenine prekyba padangomis, ratlankiais, akumuliatoriais bei variklinėmis alyvomis, skirtomis krovininiams sunkvežimiams, žemės ūkio ir pramoninio transporto priemonėms bei motociklams.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.

Atnaujinta: 2021 12 14