BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

NT VYSTYTOJAI GALĖS VYKDYTI SANDORĮ

„Baltic Asset Management“ galės įsigyti 25 proc. UAB „Fardas“ akcijų (kartu su turimomis akcijomis iš viso – 49 proc.) ir kartu su UAB „Trust Capital“ įgyjant bendrą bendrovės kontrolę. Leidimą vykdyti sandorį davė Konkurencijos taryba.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2019 m. lapkričio 28 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

„Baltic Asset Management“ vykdo nekilnojamojo turto (NT) projektų vystymo ir valdymo veiklą, taip pat užsiima kontroliuojančiųjų bendrovių (holdingo) veikla. Su ja susiję ūkio subjektai užsiima NT vystymu, nuoma, pirkimu ir pardavimu, vykdo kitas NT operacijas.

UAB „Trust Capital“, iš kurios „Baltic Asset Management“ perka dalį „Fardo“ akcijų,  vykdo kontroliuojančiųjų bendrovių (holdingo) veiklą. Su ja susiję ūkio subjektai užsiima NT vystymu, nuoma, pirkimu ir pardavimu, statybų valdymu, gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų statybos technine priežiūra, pastatų priežiūra ir eksploatacija, taip pat vykdo kietojo kuro didmeninės prekybos, viešbučių ir panašių laikinų buveinių, viešųjų renginių, kontroliuojančiųjų bendrovių (holdingo) veiklas.

„Fardas“ plėtoja projektą „Freiheit Loftai“ (Savanorių pr. 219, Vilnius) ir planuoja rekonstruoti senos statybos gamybinės paskirties pastatą ir įrengti lofto tipo butus.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos Lietuvos Respublikoje paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.

Atnaujinta: 2019 12 20