BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

NUO COVID-19 NUKENTĖJĘS APGYVENDINIMO SEKTORIUS IR KELIONIŲ ORGANIZATORIAI GALĖS GAUTI VALSTYBĖS PAGALBĄ

2022 04 06

Europos Komisija patvirtino 4 mln. Eur valstybės pagalbos schemą, skirtą nuo COVID-19 protrūkio nukentėjusiems apgyvendinimo paslaugų teikėjams ir kelionių organizatoriams.

Pagal schemą pagalba bus teikiama tiesioginių dotacijų forma. Paramą turės teisę gauti apgyvendinimo paslaugų teikėjai, kurių apyvarta 2021 m., palyginti su 2019 m., sumažėjo bent 40 proc. Reikalavimus atitinkantys paramos gavėjai turės teisę gauti paramos sumą, lygią pusei jų komunalinių paslaugų išlaidų laikotarpiu nuo 2021 m. lapkričio mėn. iki 2022 m. kovo mėn., tačiau neviršijančią 50 000 Eur.

Pagalba taip pat bus teikiama kelionių organizatoriams, kurių apyvarta 2021 m., palyginti su 2019 m., sumažėjo bent 30 proc. Vienam gavėjui pagalba negalės viršyti 30 000 Eur.

Schema buvo patvirtinta pagal Laikinosios valstybės pagalbos priemonių, skirtų ekonomikai remti reaguojant į dabartinį COVID-19 protrūkį, sistemą. Valstybės pagalba pagal patvirtintą schemą bus teikiama iki 2022 m. birželio 30 d.

Konkurencijos taryba, kaip koordinuojanti institucija valstybės pagalbos klausimais, nuolat konsultuoja ir teikia metodinę pagalbą valdžios institucijoms dėl valstybės pagalbos taisyklių taikymo paramos priemonėms. Nuo 2020 m. pradžios aktyviai konsultuojama ir dėl COVID-19 valstybės pagalbos taisyklių taikymo. Kilus klausimų dėl valstybės pagalbos taisyklių taikymo paramos priemonėms, skirtoms kovoti su COVID-19 pasekmėmis, prašoma kreiptis el. paštu Covid.ValstybesPagalba@kt.gov.lt.

Atnaujinta: 2022 04 06