Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


NUSTATYTAS DRAUDŽIAMAS SUSITARIMAS STATYBOS DARBŲ SEKTORIUJE

Susitarimas statybose.png

Šiandien Konkurencijos taryba nustatė, kad UAB „Elmis”, UAB LEDEVILA ir UAB „Vortex Capital” (toliau – Bendrovės) sudarė draudžiamą susitarimą viešuosiuose pirkimuose statybos ir įrengimo darbams pirkti.

Konkurencijos taryba pradėjo tyrimą gavusi informacijos iš Nacionalinės mokėjimo agentūros ir įtarusi, kad pirkime dalyvavusios Bendrovės susitarė dėl kainų nustatymo.

Tyrimo metu Konkurencijos tarybos ekspertai išsiaiškino, jog įvairią su statybų darbais susijusią veiklą vykdančios Bendrovės, dalyvaudamos 2012 m. statybos ir įrengimo darbų viešajame pirkime, tarpusavyje derino komercinius pasiūlymus (įskaitant pasiūlymų kainą) ir sudarė sąlygas laimėti UAB „Vortex Capital“.

Už Bendrovių sudarytą draudžiamą susitarimą Konkurencijos taryba skyrė UAB „Ledevila“ – 2 100 Eur ir UAB „Vortex Capital“ – 12 600 Eur baudas.

Nutarimas per 20 dienų nuo gali būti skundžiamas Vilniaus apygardos administraciniam teismui.