Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

NUTRAUKTA SANDORIO DĖL „PANEVĖŽIO KELIŲ“ NAGRINĖJIMO PROCEDŪRA

IMG_0766KT.jpg

Konkurencijos taryba nebenagrinės pranešimo apie koncentraciją dėl bendrosios įmonės „Panevėžio keliai“ kontrolės įgijimo.

Institucija lapkričio 4 d. gavo pranešimą apie koncentraciją Remigijui Juodviršiui ir Gvidui Drobužui įgyjant bendrąją „Panevėžio kelių“ kontrolę. Minėti asmenys ketino sudaryti akcininkų sutartį, pagal kurios nuostatas veikdami bendrai jie priimtų strateginius įmonės „Panevėžio keliai“ ir jos antrinių bendrovių sprendimus.

Kadangi lapkričio 14 d. mirė R. Juodviršis, vienas iš pranešimą pateikusių fizinių asmenų, nuspręsta nutraukti pradėtą sandorio nagrinėjimo procedūrą.

Paaiškėjus mirusio akcininko teisių perėmėjo (-ų) tapatybei ir jam (jiems) ketinant vykdyti sandorį, Konkurencijos tarybai turės būti pateiktas naujas pranešimas apie koncentraciją.

Konkurencijos tarybos nutarimas gali būti skundžiamas Vilniaus apygardos administraciniam teismui per vieną mėnesį nuo jo įteikimo arba paskelbimo institucijos interneto svetainėje dienos.