Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

NUTRAUKTAS KONCENTRACIJOS NAGRINĖJIMAS

2012 11 27

Konkurencijos taryba informuoja, kad UAB „Fragrances International“ atsiėmė prašymą leisti vykdyti koncentraciją įsigyjant 49 proc. SIA Douglas Baltic akcijų, ir tuo pagrindu Konkurencijos taryba nutraukė pranešimo apie šią koncentraciją nagrinėjimą.

Konkurencijos tarybos specialistai, atlikę preliminarų šios koncentracijos vertinimą, nustatė, kad, įgyvendinus koncentraciją galėjo būti reikšmingai susilpninta konkurencija rinkoje, nes UAB „Fragrances International“ (su ja susijusi UAB „Kristiana“ užsiima mažmenine prekyba kosmetikos ir parfumerijos prekėmis) būtų įgijusi stambiausio UAB „Kristiana“ konkurento SIA Douglas Baltic (su ja susijusi bendrovė Lietuvoje taip pat vykdo mažmeninę prekybą kosmetikos ir parfumerijos prekėmis) kontrolę.

Dėl konkurencijos sumažėjimo gali kilti grėsmė vartotojams netekti konkurencijos teikiamos naudos, pavyzdžiui, įsigyti prekių mažesne kaina ar turėti pasirinkimo įvairovę.

Koncentracijos priežiūra

(1) Koncentracija – tai įmonių susijungimas arba kontrolės kitoje įmonėje įgijimas.

(2) Jei koncentracijoje dalyvaujančių įmonių apyvartos viršija Konkurencijos įstatymo 8 str. nustatytas ribas, koncentracija gali būti vykdoma tik gavus Konkurencijos tarybos leidimą.

(3) Konkurencijos taryba, išnagrinėjusi pranešimą apie koncentraciją, priima nutarimą leisti vykdyti koncentraciją arba leisti vykdyti koncentraciją pagal Konkurencijos tarybos nustatytas sąlygas ir įpareigojimus, reikalingus tam, kad nebūtų sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis arba itin apribota konkurencija atitinkamoje rinkoje, arba neleisti vykdyti koncentracijos, jei dėl to būtų sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis ar itin apribota konkurencija atitinkamoje rinkoje.

 

Komunikacijos skyrius

Atstovė viešiesiems ryšiams