Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

NUTRAUKTAS TYRIMAS DĖL AB VAKARŲ LAIVŲ GAMYKLA VEIKSMŲ

Konkurencijos taryba, išnagrinėjusi įrodymus dėl galimo AB Vakarų laivų gamykla (toliau - VLG) piktnaudžiavimo dominuojančia padėtimi, tyrimą nutraukė.

Tyrimas pradėtas UAB Klaipėdos NK centro pareiškimo pagrindu, kuriame nurodyta, kad į VLG nuomojamą Klaipėdos uosto teritoriją norinčios patekti bendrovės privalo pasirašyti veiklos VLG teritorijoje sąlygas, kurios draudžia teikti paslaugas be VLG sutikimo, riboja laivų galimybę pasirinkti laivo remonto ir laivo aprūpinimo paslaugų teikėjus ir nepagrįstai varžo įmonių galimybes veikti uosto teritorijoje. Bendrovės vertinimu, tokie VLG veiksmai galimai riboja konkurenciją.

Konkurencijos taryba įvertinusi tyrimo metu nustatytas aplinkybes ir tai, kad VLG pateikė dokumentus, pagrindžiančius, jog pakeitė veiklos VLG teritorijoje sąlygas ir reikalavimus, ir įmonių nebereikalauja prisiimti įsipareigojimų, galimai ribojančių jų galimybes veikti VLG nuomojamoje uosto teritorijoje bei konkuruoti dėl laivų aprūpinimo ir aptarnavimo bei remonto paslaugų teikimo, tyrimą nutraukė. KT nuomone, tyrimo tęsimas neturėtų reikšmingos įtakos veiksmingai konkurencijai VLG nuomojamoje uosto teritorijoje.

Konkurencijos taryba atkreipia dėmesį, kad gavusi naujų duomenų, jog VLG galimai nustato nesąžiningus reikalavimus bendrovėms, siekiančios patekti ir veikti uosto teritorijoje, tyrimą gali atnaujinti.