Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


NUTRAUKTAS TYRIMAS DĖL ATLIEKŲ TVARKYMU UŽSIIMANČIŲ BENDROVIŲ VEIKSMŲ

šiukšlėss.jpg

Konkurencijos taryba, išnagrinėjusi įrodymus dėl galimų VšĮ „Gamtos ateitis“, VšĮ „Pakuočių tvarkymo organizacija“ ir VšĮ „Žaliasis taškas“ draudžiamų susitarimų dėl pakuočių atliekų tvarkymo įkainių, tyrimą nutraukė.

Tyrimas pradėtas Konkurencijos tarybos iniciatyva, atsižvelgus į žiniasklaidoje pasirodžiusius atliekų tvarkymu užsiimančių bendrovių VšĮ „Gamtos ateitis“, VšĮ „Pakuočių tvarkymo organizacija“ ir VšĮ „Žaliasis taškas“ atstovų pasisakymus apie pakuočių atliekų tvarkymo įkainių augimą 2016 metais. Tyrimo metu buvo analizuojama, ar tarp minėtų bendrovių  galėjo būti sudaryti draudžiami susitarimai, kurie lėmė panašius pakuočių atliekų tvarkymo įkainius.

Įvertinusi visas tyrimo eigoje nustatytas aplinkybes, atlikus bendrovių patikrinimus ir gavus bendrovių atstovų paaiškinimus, Konkurencijos taryba konstatavo, kad nėra pagrindo pripažinti, kad tarp VšĮ „Gamtos ateitis“, VšĮ „Pakuočių tvarkymo organizacija“ ir VšĮ „Žaliasis taškas“ buvo sudaryti draudžiami konkurenciją ribojantys susitarimai. Konkurencijos taryba taip pat pažymi, kad 2016 m. pakuočių atliekų tvarkymo įkainių augimą galėjo lemti objektyvios priežastys – Vyriausybės įpareigojimas perdirbti daugiau tam tikros srities atliekų, infrastruktūros plėtra bei naujai įdiegta užstato sistema.

Papildoma informacija:

2015 metais Konkurencijos taryba nustatė draudžiamus susitarimus tarp bendrovių veikiančių, kino, šilumos ir biokuro gamybos, viešinimo paslaugų ir koogeneracinių jėgainių platinimo srityse.