BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

NUTRAUKTAS TYRIMAS DĖL GALIMŲ KONKURENCIJĄ RIBOJANČIŲ SUSITARIMŲ VIEŠUOSIUOSE PIRKIMUOSE

2023 01 03

Konkurencijos taryba nusprendė nutraukti tyrimą dėl trijų statybos bendrovių, dalyvavusių „Litgrid“ viešuosiuose pirkimuose, veiksmų atitikties Konkurencijos įstatymo reikalavimams.

Tyrimas buvo pradėtas 2022 m. rugpjūtį, gavus „Litgrid“ pranešimą, kad bendrovės „Kauno tiltai“, „Žilinskis ir Co“ ir „Connecto Lietuva“, dalyvaudamos energetikos infrastruktūros projektų viešuosiuose pirkimuose, galėjo sudaryti draudžiamus susitarimus.

Konkurencijos taryba atliko patikrinimus dalies įtariamų įmonių naudojamose patalpose, gavo jų bei kitų ūkio subjektų atstovų paaiškinimus, taip pat surinko informaciją iš įvairių valstybės institucijų.

Išanalizavus visus surinktus duomenis, nebuvo nustatyta aplinkybių, kad minėtos bendrovės galėjo tarpusavyje pasidalinti pirkimus, derinti pasiūlymus, komercinių pasiūlymų kainas, pasiūlymų atsiėmimą, dalyvavimą ar nedalyvavimą tam tikruose energetikos infrastruktūros viešuosiuose pirkimuose ar atlikti kitus konkurenciją ribojančius veiksmus, todėl tyrimas buvo nutrauktas.

Nutarimas gali būti skundžiamas Vilniaus apygardos administraciniam teismui per vieną mėnesį nuo jo įteikimo arba paskelbimo Konkurencijos tarybos interneto svetainėje dienos.

Atnaujinta: 2023 01 04