Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

NYDERLANDŲ, LIUKSEMBURGO IR LIETUVOS KONTROLIUOJANČIOSIOMS BENDROVĖMS LEISTA VYKDYTI KONCENTRACIJĄ

Konkurencijos taryba davė leidimą vykdyti koncentraciją bendrovėms „Apex Alliance B.V.“, „Agile Finance S.A.“, „Gemini Grupė“ ir „Invefina“ įgyjant naujai steigiamos įmonės Kipro Respublikoje bendrąją kontrolę ir netiesiogiai per šią įmonę įgyjant keturių Rumunijos bendrovių, valdančių viešbučius, kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2018 m. kovo 16 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Naujai steigiama įmonė Kipro Respublikoje turėtų vadintis „Apex Holding Limited“, tačiau pavadinimas gali keistis atsižvelgiant į vietos teisės aktų reikalavimus, taikomus juridinių asmenų pavadinimams. Ši įmonė valdys ir finansuos Rumunijoje registruotų bendrovių „Apex Hotels Alliance 2 S.R.L.“, „Apex Alliance Development 3 S.R.L.“, „Apex Alliance Property 4 S.R.L.“ ir „Apex Alliance Aero 5 S.R.L.“, kurios vystys ir valdys viešbučius Rumunijoje, veiklą. Po koncentracijos kontroliuojančioji įmonė ir Rumunijoje registruotos bendrovės, kurių netiesioginę kontrolę ketinama įgyti, Lietuvoje veiklos nevykdys.

Su Nyderlandų Karalystėje registruota kontroliuojančiąja (holdingo) bendrove „Apex Alliance B.V.“ susiję ūkio subjektai Lietuvoje užsiima viešbučių veikla.

„Agile Finance S.A.“ yra Liuksemburgo Kunigaikštystėje registruota kontroliuojančioji (holdingo) bendrovė, su kuria susiję ūkio subjektai Lietuvoje daugiausia užsiima mažmenine prekyba nespecializuotose parduotuvėse, vaistinių prekių mažmenine ir didmenine prekyba, nekilnojamojo turto valdymu, viešojo maitinimo veikla, mažmenine ir didmenine prekyba statybinėmis medžiagomis, remonto ir buities prekėmis.

Su Lietuvos Respublikoje registruota kontroliuojančiąja (holdingo) bendrove „Gemini Grupė“ susiję ūkio subjektai Lietuvoje užsiima daugiausia šokolado ir cukrinės konditerijos gaminių gamyba, didmenine ir mažmenine prekyba. Su „Invefina“, Lietuvos Respublikoje registruota kontroliuojančiąja (holdingo) bendrove, susiję ūkio subjektai mūsų šalyje užsiima nekilnojamojo turto projektų vystymu ir konsultacijų teikimu, sporto klubų veikla.

Nuo 2018 m. sausio 1 d. įsigaliojus Konkurencijos įstatymo pataisoms, apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.