BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


„OPTICAL TECHNOLOGIES“ GALĖS VYKDYTI KONCENTRACIJĄ

2020 11 19

Konkurencijos taryba leido įmonei „Optical Technologies“ vykdyti koncentraciją įsigyjant 50,1 proc. bendrovės „Altechna“ akcijų (kartu su turimomis akcijomis – 100 proc.) ir įgyjant vienvaldę pastarosios kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2020 m. spalio 26 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Šiuo metu „Optical Technologies“ valdo 49,9 proc. bendrovės „Altechna“ akcijų ir kartu su įmone „Vertės technologija“ turi bendrąją „Altechnos“ kontrolę. Vienvaldė kontrolė bus įgyjama „Optical Technologies“ įsigyjant 50,1 proc. bendrovei „Vertės technologija“ priklausančių įmonės „Altechna“ akcijų, – po koncentracijos iš viso 100 proc.

„Optical Technologies“, kurios 100 proc. akcijų priklauso plėtros kapitalo fondui KŪB „Litcapital I“, įsteigta siekiant investuoti į „Altechnos“ akcijas ir įgyti vienvaldę pastarosios bendrovės kontrolę. Kitos su kontrolę įgyjančiu ūkio subjektu susijusios įmonės gamina ir parduoda belaides apsaugos (signalizacijos) sistemas, užsiima laisvalaikio ir sporto aprangos gamyba, didmenine ir mažmenine prekyba.

„Altechna“ yra lazerių produktų ir sprendimų tiekėja, gaminanti ir prekiaujanti lazerių komponentais. Su ja susijusi „Altechna Coatings“ yra optinės inžinerijos bendrovė, teikianti stiklo, skirto lazerinei optikai, dangų dengimo paslaugas.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.

Atnaujinta: 2020 11 19