BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

„ORION ASSET MANAGEMENT“ GALĖS VYKDYTI SANDORĮ

Konkurencijos taryba davė leidimą bendrovei „Orion Asset Management“ netiesiogiai per investicinį fondą „Orion Private Equity Fund I“ įsigyjant 37,18 proc. UAB „NNL LT“ akcijų ir kartu su esamais akcininkais Danieliumi Merkinu ir Česlovu Kazlausku įgyjant bendrąją pastarosios bendrovės kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2020 m. liepos 14 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

„Orion Asset Management“ ir su ja susiję ūkio subjektai užsiima investicine, gerovės valdymo veikla, investicine bankininkyste, fondų valdymu, vertybinių popierių apskaita, nekilnojamojo turto plėtra ir nuoma, apskaitos ir buhalterijos veikla, verslo valdymo sistemų (angl. EPR) diegimu, aptarnavimu, administravimu, taip pat teikia dokumentacijos ir procesų valdymo, vidaus ir išorės vaizdinės reklamos projektavimo bei gamybos ir kitas paslaugas.

Su kontroliuojančiąja bendrove „NNL LT“ susiję ūkio subjektai užsiima daliniu krovinių pervežimu (ekspedijavimo veikla, logistikos paslaugomis), sandėliavimu, komplektavimu ir transportavimu bei tarpininkavimu degalinių tinklams įsigyjant prekes.

Su esamais jos akcininkais – Danieliumi Merkinu ir Česlovu Kazlausku, kurie išlaiko „NNL LT“ bendrąją kontrolę, – susiję ūkio subjektai vykdo transporto maršrutų optimizavimo ir planavimo veiklą, teikia krovinių pervežimo paslaugas bei vykdo internetinę mažmeninę prekybą maisto produktais.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos Lietuvos Respublikoje paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.

Atnaujinta: 2020 08 11